Jak w łatwy sposób Polski Związek Judo może poprawić komunikację z klubami?

Informować e-mailem zrzeszone kluby o ważnych zmianach. Tylko tyle.
Przykład obecnej komunikacji:
21 stycznia Polski Związek Judo zmienił termin Mistrzostw Polski Juniorów z 8-9 marca na 22-23 marca i jedynym oficjalnym źródłem informacji o zmianie jest jeden z postów na poniższej stronie internetowej.

Mało tego, od lat publikowane newsy są w kolejności znanej tylko autorowi tej strony (w kolejności niechronologicznej), co ponownie niczego nie ułatwia.
Abstrahując od czytelności strony internetowej PZJudo, to bezpośrednie informowanie zainteresowanych stron o sprawach ich dotyczących jest podstawą komunikacji.
W 2024 roku wysłanie maila do bazy klubów nie kosztuje nic, a czasowo zajmuje dodatkowe 3 minuty. Poza kwestią początkowej konfiguracji narzędzia.
Jeżeli PZJudo życzy sobie zaangażowanych klubów w swoje działania, to moim zdaniem podstawą tego jest bezproblemowa komunikacja.
Czy naprawdę ktoś jest zadowolony z tego, że ma obowiązek szukania niezapowiedzianych aktualności na nieczytelnej stronie internetowej?
Bezpłatne i łatwe rozwiązanie – MailerLite
MailerLite, jako program do takiego e-mail newslettera, jest bezpłatny do 1000 adresów e-mail i 12 000 maili miesięcznie. Używam i polecam.
Nie mamy w Polsce 1000 klubów judo i ważne informacje nie będą się pojawiały 24 razy w miesiącu, więc ten bezpłatny pakiet wystarczy na długo.
Z adresami e-mail do klubów Polski Związek Judo problemu nie ma, bo zbierał te dane co najmniej kilka razy.
Sugestię o informowaniu mailem o istotnych zmianach wysyłałem do PZJudo bezpośrednio 13 marca 2024 roku (dokładnie ta sama sytuacja) i nie doczekałem się odpowiedzi.